صفحه اول وب سایت مهمترین صفحه وب سایت شما است. گرچه طراحی تمام صفحات وب ضروری است اما صفحه اصلی آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

صفحه اصلی وب سایت باید در مرکز توجه طراحی وب قرار گیرد، زیرا اولین صفحه‌ای است که بازدید کنندگان سایت آن را می‌بینند و مانند چهره ای از طرکت شما محسوب می‌شود. طبق گفته متخصصین طراحی وب سایت "صفحه اصلی وب سایت با ارزش ترین اموال در جهان اینترنت (دنیای مجازی) هستند و تاثیر صفحه اصلی وب سایت یک شرکت بیشتر از فروش واقعی و یا بازده تولیدی وب سایت است.
بیشتر مشتریان قبل از تصمیم گیری برای استفاده از خدمات یک شرکت از وب سایت آن دیدن می‌کنند. این کار حتی زمانیکه فروش به صورت آفلاین (غیر انیترنتی) انجام می‌شود نیز اتفاق می‌افتد.

بهترین روش برای انجام طراحی گرافیکی وب، پیاده سازی آن بر اساس نتایج معماری اطلاعات سایت می‌باشد. با این کار مطمئن خواهید شد که گرافیک سایت نه تنها به سهولت استفاده و خدمات کاربردی سایت لطمه نمی‌زند، بلکه به نوعی باعث جلب توجه بیشتر مخاطبان به وب سایت و رسیدن مالک آن به اهداف و اولویت‌های اولیه خود از پیاده سازی وب سایت خواهد شد.

مزیت طراحی اختصاصی:

در پروژه هایی که نیاز به طراحی قالب اختصاصی برای آنها وجود دارد، طراح سایت بر اساس نتایج حاصل از معماری اطلاعات، اقدام به طراحی قالب گرافیکی سایت می‌کند. این بدان معناست که طراحی صورت گرفته مختص سازمان یا شرکت شما بوده و به بهترین شکل نیازهای سازمان شما را برآورده می‌کند. ضمن اینکه چنین طرح‌هایی کاملا با الگوهای موجود در سازمان شما از جمله لوگو، سربرگ، رنگ های سازمانی و ... مطابقت دارد.

طراحی گرافیکی وب سایت را می توان به دو بخش تقسیم نمود:

طراحی اختصاصی قالب صفحه اصلی و زیر صفحات وب سایت

در این بخش، ابتدا اتود قالب صفحه اصلی و زیر صفحات کلیدی وب سایت بر اساس نتایج معماری اطلاعات طراحی می شود. سپس پس از اعمال تغییرات و اصلاحات احتمالی مورد نظر مشتری، نسبت به تهیه فایل های HTML مربوطه اقدام می گردد.

طراحی اختصاصی برای ماژول‌های جوملا (سیستم مدیریت محتوا)

به طور معمول در جوملا برای هر ماژول از جمله اخبار، محصولات، گالری تصاویر و ... قالب های استاندارد آماده و قابل تنظیمی وجود دارد که مشتری می‌تواند در چیدمان اطلاعات ماژول‌های نرم افزار از آنها استفاده کند. اما در مواردی نیز، مشتری نیاز دارد که علاوه بر قالب‌های آماده‌ای که برای ماژول‌ها در نظر گرفته شده است، از قالب‌های اختصاصی نیز بهره‌مند شود.

در اینجا نمونه هایی از صد ها طراحی وب سایت که توسط بنده طراحی شده را میتوانید مشاهده نمایید

 

شرکت صنایع الکتروپمپ بهتا - طراحی گرافیک

شرکت تعاونی فرش دستباف فیروزه سمنگان - طراحی و پیاده سازی

وب سایت دیزاین وب - طراحی و پباده سازی

شرکت پسته مهردانه سیرجان - طراحی و پیاده سازی

سایت شخصی محمود رفعتی - طراحی و پیاده سازی

شرکت پسته مروارید سبز کویر - طراحی و پیاده سازی

سایت سیرجان املاک - طراحی گرافیک

شرکت بهسازان رادمان جنوب - طراحی و پیاده سازی

سایت سیرجان انتخاب - طراحی گرافیک

سایت کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر - طراحی و پیاده سازی

شرکت کامپیوتری زراوند - طراحی گرافیک

شرکت عارف رایانه - طراحی گرافیک

شرکت گهر پسته - طراحی گرافیک

سایت باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر - طراحی و پیاده سازی

سایت شخصی عباس ایران نژاد - طراحی و پیاده سازی

شرکت لیموزین بلژیک - طراحی گرافیک

 شرکت لیموزین بلژیک - طراحی گرافیک

سالن آرایش - طراحی گرافیک

شرکت اینترموبایل بلژیک - طراحی گرافیک

شرکت مدرن بتیمنت بلژیک - طراحی گرافیک

سایت شخصی گرفیست هلندی - طراحی گرافیک